fbpx
Sari la conținut

University 2 Business


Profesori coordonatori Facultatea de Științe și Litere

Programul de studiiAnCadru didactic coordonator
Comunicare şi relaţii publiceIILector dr. Alex Cistelecan

email:
alexandru.cistelecan@umfst.ro
Elitele cultura și construcția europeanăIIProf.dr. Cornel Sigmirean

email:
cornel.sigmirean@umfst.ro
IstorieIConf.dr. Corina Teodor

email:
corina.teodor@umfst.ro
IstorieILector dr. Fabian Istvan

email:
istvan.fabian@umfst.ro
IstorieIIConf.dr. Corina Teodor

email:
corina.teodor@umfst.ro
IstorieIILector dr. Fabian Istvan

email:
istvan.fabian@umfst.ro
Limba şi literatura română–Limba şi literatura englezăILector dr. Cristian Lako

email:
cristian.lako@umfst.ro
Limbi moderne aplicateILector univ. dr. Andreea Pop

email:
andreea.pop@umfst.ro
Masterat Anglo-American StudiesIIConf. dr. Smaranda Ștefanovici

email:
smaranda.stefanovici @umfst.ro
Masterat Istoria literaturii și sistemul criticii literareILector dr. Laura Maria Rus
Masterat Tehnologia InformațieiIConf.dr. Haller Piroska

email:
piroska.haller@umfst.ro
Științe PoliticeIILector dr. Lucian Săcălean

email:
lucian.sacalean@umfst.ro
Studii de securitateIILector dr. Lucian Săcălean

email:
lucian.sacalean@umfst.ro