fbpx
Sari la conținut

University 2 Business

Tutori la Facultatea de Medicină Dentară

Specializare Linie de studiuAn studiuTutoreE-mail tutore +/- telefonProgram de audiență / Date de contact
MD -românăIȘef lucr. dr. Hănţoiu Liana- Georgianalianageorgiana@yahoo.com; iana.hantoiu@umftgm.ro; Telefon: 0744951230Joi : 10,00-11,00, Camera E 03, Interior tel: 306
MD -maghiarăIŞef lucr.dr. Pop Silvia Izabellakecsetisilvia@yahoo.com; Telefon: 0742013062Marţi : 10,00-12,00, Camera E 12
MD -englezăIŞef lucr.dr. Stoica Alexandra- Mihaelastoicaalexandramihaela@gmail.com, Telefon: 0746115788Miercuri: 10-14, sala P11
MD romanaIIŞef lucr.dr. Molnar- Varlam Cristinamolnar.stanca@gmail.comMiercuri: 12,00-13,00, Camera P 40; Interior tel: 332
MD-maghiaraIIȘef lucr. dr. Bukhari Csillabenedekc@yahoo.deMiercuri: 11,00-13,00, Camera E 17, Interior tel: 321
MD englezaIIŞef lucr.dr. Bechir Edwin Severbechir.edwin@gmail.comMiercuri: 10,00-12,00, Camera E 08
MD – românăIIIŞef lucr.dr.Yero-Eremie LiaMaria (concediu)molnar.stanca@gmail.com, Telefon: 0755649130Miercuri: 12,00-13,00, Camera P 40, Interior tel.: 332
MD – românăIIIŞef lucrări Molnar- Varlam CristinaTelefon: 0755649130Miercuri: 12,00-13,00, Camera P 40, Interior tel.: 333
MD -maghiarăIIIŞef.lucr.dr. Markovics Emese-Ritaemese.markovics@umftgm.ro; emese.markovics@gmail.comMarti: 11,30-12,00, 19,30-20,00, Camera E 06, Interior tel: 307
MD-englezăIIIŞef.lucr.dr.Bud Eugeneugen.bud@gmail.comLuni: 11,00-12,00 Miercuri: 11,00-12,00, Camera E12, Interior tel: 315
MD -maghiarăIVȘef lucr. dr. Petcu Blanka (concediu) Din 01.10.2018blankapetcu@yahoo.comMarţi :11,00-12,00 Camera E 10,
MD -maghiarăIVConf.dr. Mártha Ildikó Krisztinamarthakriszti@yahoo.com, martha.kriszti@umftgm.roMarţi :11,00-12,00, Interior tel: 310
MD -englezăIVȘef lucr. dr. Borş Andreea- Izabelaandreeabors@gmail.comMarţi: 10,00-11,00, Camera P 40, Interior tel: 331
MD -românăVȘef lucr. dr. Mucenic Simona Gabrielasimonamucenic@yahoo.comJoi:12,00-13,00, Camera P 40, Interior tel: 332
MD -maghiarăVŞef lucr dr.Kerekes- Máthé Bernadette- Evelynbernadette.kerekes@umfst.ro mdetti3@yahoo.comLuni: 08,00-10,00, Camera P36, Interior tel: 334 Sau la Disciplina
MD -englezăVȘef lucr. dr. Bereşescu Lianalianaberesescu@yahoo.comJoi: 12,00-12,30, Camera E 14, Interior tel: 317, Sau la Disciplina Prevenţie
MD -românăVIConf. Dr. Lazăr Luminiţaluminita.lazar@umftgm.ro,Telefon: 0744967030Miercuri: 12,00 – 14,00, Camera E 15
MD -maghiarăVIȘef lucr. dr. Kovács Mónikati_monikka@yahoo.comMarti:12,00-13,00, Camera E 17, Interior tel: 321, Sau la Disciplina sala demonstratii
TDIAsist.univ.dr.Baloş Monica Doraionescumony@gmail.com, Telefon:0740602343Luni: 10,00-12,00, Birou 205
TDIIAsist.univ.dr Berneanu Florentin- Danielberneanu.florentin@yahoo.com,Telefon: 0741018047Luni : 08,00-12,00 Marti:08,00-12,00, Camera E 01
TDIIIŞef lucr.dr. Chibelean Manuelamanuelachibelean@gmail.comMarti:11,00-12,00, Sala LP Ortodonţie- Pedodonţie