fbpx
Sari la conținut

University 2 Business

Profesori coordonatori Departament Inginerie Electrică și Tehnologia Informației

Programul de studiiAnCadru didactic coordonator
Automatică și informatică aplicatăIIȘef lucrări dr. ing. Marius Muji

email:
marius.muji@umfst.ro
Automatică și informatică aplicatăIIIȘef lucrări dr. ing. Adrian Duka

email:
adrian.duka@umfst.ro
Ingineria Sistemelor EnergeticeIIȘef lucrări dr. ing. Daniel Dragomir

email:
daniel.dragomir@umfst.ro
Ingineria Sistemelor EnergeticeIIIȘef lucrări dr. ing. Cristian Dumitru

email:
cristian.dumitru@umfst.ro
InformaticăIIlector dr. ing. Bogdan Crainicu
email: bogdan.crainicu@umfst.ro
Masterat Managementul Sistemelor de EnergieIȘef lucrări dr. ing. Cristian Dumitru

email:
cristian.dumitru@umfst.ro
Sisteme Automate de Conducere a Proceselor IndustrialeIIConf.dr.ing. Mircea Dulău

email:
mircea.dulau@umfst.ro

 

Profesori coordonatori Departament Inginerie Industrială și Management

Programul de studiiAnCadru didactic coordonator Semestrul ICadru didactic coordonator Semestrul II
Inginerie Economică și IndustrialăIIIȘef lucrări dr. ing. Paul Chețan

email: paul.chetan@umfst.ro
Șef lucrări dr. Mihaela Bucur

email: mihaela.bucur@umfst.ro
Inginerie Economică și IndustrialăIVȘef lucrări dr. ing. Sorina Moica

email: sorina.moica@umfst.ro
Managementul Sistemelor CalitățiiIȘef lucrări dr. ing. Sorina Moica

email: sorina.moica@umfst.ro
Șef lucrări dr. Mihaela Bucur

email: mihaela.bucur@umfst.ro
Managementul Sistemelor CalitățiiIIProf.dr.ing. Liviu Moldovan

email: liviu.moldovan@umfst.ro
Proiectare și fabricație asistate de calculatorIConf.dr.ing. Alexandru Pozdârcă

email: alexandru.pozdarca@umfst.ro
Șef lucrări dr. ing. Paul Chețan

email: paul.chetan@umfst.ro
Proiectare și fabricație asistate de calculatorIIIConf.dr.ing. Ioan Mocian

email: ioan.mocian@umfst.ro
Tehnologia Construcțiilor de MașiniIIIȘef lucrări dr. ing. Mihai Șimon

email: mihai.șimon@umfst.ro
Șef lucrări dr. Liviu Pop

email: liviu.pop@umfst.ro
Tehnologia Construcțiilor de MașiniIVConf.dr.ing. Alexandru Pozdârcă

email: alexandru.pozdarca@umfst.ro