Profesori coordonatori DIEC

Programul de studii
An
Cadru didactic coordonator
Automatică și informatică aplicată
II
Șef lucrări dr. ing. Marius Muji

email:
marius.muji@umfst.ro
Automatică și informatică aplicată
III
Șef lucrări dr. ing. Adrian Duka

email:
adrian.duka@umfst.ro
Ingineria Sistemelor Energetice
II
Șef lucrări dr. ing. Daniel Dragomir

email:
daniel.dragomir@umfst.ro
Ingineria Sistemelor Energetice
III
Șef lucrări dr. ing. Cristian Dumitru

email:
cristian.dumitru@umfst.ro
Masterat Managementul Sistemelor de Energie
I
Șef lucrări dr. ing. Cristian Dumitru

email:
cristian.dumitru@umfst.ro
Sisteme Automate de Conducere a Proceselor Industriale
II
Conf.dr.ing. Mircea Dulău

email:
mircea.dulau@umfst.ro


Profesori coordonatori DIIM

Programul de studii
An
Cadru didactic coordonator Semestrul I
Cadru didactic coordonator Semestrul II
Inginerie Economică și Industrială
III
Șef lucrări dr. ing. Paul Chețan

email: paul.chetan@umfst.ro
Șef lucrări dr. Mihaela Bucur

email: mihaela.bucur@umfst.ro
Inginerie Economică și Industrială
IV
Șef lucrări dr. ing. Sorina Moica

email: sorina.moica@umfst.ro
Managementul Sistemelor Calității
I
Șef lucrări dr. ing. Sorina Moica

email: sorina.moica@umfst.ro
Șef lucrări dr. Mihaela Bucur

email: mihaela.bucur@umfst.ro
Managementul Sistemelor Calității
II
Prof.dr.ing. Liviu Moldovan

email: liviu.moldovan@umfst.ro
Proiectare și fabricație asistate de calculator
I
Conf.dr.ing. Alexandru Pozdârcă

email: alexandru.pozdarca@umfst.ro
Șef lucrări dr. ing. Paul Chețan

email: paul.chetan@umfst.ro
Proiectare și fabricație asistate de calculator
III
Conf.dr.ing. Ioan Mocian

email: ioan.mocian@umfst.ro
Tehnologia Construcțiilor de Mașini
III
Șef lucrări dr. ing. Mihai Șimon

email: mihai.șimon@umfst.ro
Șef lucrări dr. Liviu Pop

email: liviu.pop@umfst.ro
Tehnologia Construcțiilor de Mașini
IV
Conf.dr.ing. Alexandru Pozdârcă

email: alexandru.pozdarca@umfst.ro